Українська флорбольна зима стартувала на Запоріжжі!

1-2 грудня матчами 2го туру 7 найсильніших команд країни завершували перше коло Чемпіонату України з флорболу у Вищій лізі. Як повідомили в Українській федерації флорболу, сенсацій чи несподіванок чекати не довелось, а от за підсумками 9 матчів виокремилися 2 групи команд що будуть боротися за місце у плей-офф.

І якщо на першій сходинці із сто процентним результатом себе комфортно почуває львівський Лемберг, поліпшити своє турнірне становище і закріпились на 2му місці діючи чемпіони з Мелітополя — Скала. З мінімальним відривом їм у спину дихають над успішні дебютанти Вищої ліги — Новояворівський Янтар.

А от на 4 і останню путівку до плей-офф на рівних правах претендують одразу 3 команди — столичний КФК, волинський New Life і тернопільський Шторм. Рівненський Вулкан з мінімальною кількістю перемог йде на зимову перерву у ролі одноосібного аутсайдера.

Наразі на команди чекає так зване зимове міжсезоння, а відновляться ігри регулярного чемпіонату вже у 2019му році в Полтаві, де 25-27 січня мають відбутися матчі 3го туру.

Прес-служба Спортивного комітету України