Українська збірна на Чемпіонаті світу зі скелелазіння в Австрії.

В місті Інсбрук (Австрія) завершився чемпіонат світу зі скелелазіння. На змаганнях були представлені усі дисципліни — трудність, швидкість, болдеринг та проводився підсумок у комбінації з усіх трьох дисциплін, повідомляє Федерація альпінізму та скелелазіння України.

Національну збірну України склали 12 спортсменів: Болдирев Даниїл, Захарова Маргарита, Казбекова Євгенія, Карпін Сергій, Колкотіна Тетяна, Криницький Олексій, Маренич Алла, Павленко Костянтин, Самойлов Федір, Ткач Ярослав, Ткачук Михайло та Топішко Сергій.

На жаль, медалей українці не здобули. Найкращий результат продемонстрували Маренич Алла та Павленко Костянтин, які в дисципліні швидкість увійшли у десятку найсильніших спортсменів світу: посіли 6-те місце кожний у своєї групі.

Варто відзначити і Євгенію Казбекову, яка досягла високого результату у всіх трьох дисциплінах. Вона стала 14-ою у болдерингу, 24-ою в трудності та 17-ою у швидкості. Крім Євгенії пройшли у півфінал, але не досягли фіналу: Топішко Сергій став 19-й у болдерингу, та Самойлов Федір, став 24-й у трудності.

Інші спортсмени не пройшли далі ніж етап кваліфікації.

Крім того у дисципліні швидкість не пощастило чемпіону світу Болдиреву Даниїлу та Ткачу Ярославу: фальш старт не дав шансів продовжити змагання.

Прес-служба Спортивного комітету України