Українські сквошисти – володарі ліцензій на ВІ-2017

 twg-2017_logo-1Днями стало відомо, що ми будемо представлені на змаганнях зі сквошу на головному мультиспортивному старті чотириріччя – Всесвітніх іграх 2017 року. Міжнародна федерація сквошу (WSF) офіційно закріпила за українцями дві wild card.

Нагадаємо, з 20 по 30 липня 2017 року у Вроцлаві (Польща) зберуться представники понад 30 видів спорту, які сперечатимуться за нагороди найбільшого мультиспортивного старту. Сквош-турнір запланований в рамках ВІ-2017 на 25-28 липня 2017 року на кортах клубу «Hasta La Vista».

Як зазначили в Українській федерації сквошу (USF), поява наших спортсменів у списку учасників ювілейних The World Games стала приємним і неочікуваним сюрпризом. У чоловічому турнірі Україну у Вроцлаві (Польща) представлятиме Костянтин Рибальченко, в жіночій половині це буде Надія Усенко. У резерві перебувають новоспечений чемпіон країни Денис Подворний та срібна призерка ЧУ-2017 Аліна Бушма.

Відповідно до регламенту турніру, в змаганнях можуть брати участь не більше двох представників від країн, які були представлені на минулорічних планетарних форумах. Автоматичні ліцензії отримали гравці країни-господарки Всесвітніх ігор та переможці юніорського ЧС-2016. Загалом в сітці виступатимуть по 32 гравці у чоловічому та жіночому турнірах.

Окрім того, на свій розсуд World Squash Federation видає три wild card (запрошення на участь спортсменам, яке надається організаторами поза рейтингом та відбірковими змаганнями). Кожна з національних федерацій висувала топ-кандидатури на отримання wild card, з переліку яких WSF обирала додаткових ліцензіатів Десятих Всесвітніх ігор.

Прес-служба Спортивного комітету України

 twg-2017_logo-2_rybalchenko

Ліцензіат ВІ-2017 Костянтин Рибальченко

 twg-2017_logo-3_usenko

Ліцензіат ВІ-2017 Надія Усенко

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *