Українці очолили рейтинг національних команд за підсумками Кубку світу з підводного спорту!

В Таїланді завершився Кубок світу з підводного спорту (плавання в ластах) серед юніорів та дорослих. Національна збірна України здобула 22 нагороди та за підсумками п’яти етапів турніру очолила рейтинг національних команд.

У категорії «дорослі» українські спортсмени завоювали 10 медалей

Найбільшу кількість нагород у своєму арсеналі має Єлизавета Вакарева. Спортсменка тричі підкорила найвищу сходинку п’єдесталу Кубка світу серед юніорів на дистанціях 100 та 200 метрів та на дистанції 200 м плавання в біластах.

Вікторія Уварова стала кращою у плаванні з аквалангом на 100 м та плаванні в ластах на 50 м. Окрім того в доробку Уварової срібна нагорода у пірнанні на 50 м.

Слід відзначити, що Єлизавета Вакарєва, а вслід занею Вікторія Уварова очолили рейтинг спортсменів за результатами всіх етапів Кубка світу серед дівчат. Серед хлопців першу сходинку рейтингу посідає також український спортсмен — Володимир Сущенко, який став бронзовим призером у плаванні в ластах на дистанції 800 м.

Окрім того, українки Юлія Чумак та Анастасія Антоняк посіли другу та третю сходинку у жіночому рейтингу за підсумками всіх етапів Кубка світу, а Данило Колодяжний став лідером чоловічого рейтингу.

Олександр Одиноков став найшвидшим в плаванні в ластах на дистанції 800 м та фінішував другим на 400 м.

На другу сходинку турнірного п’єдесталу в плаванні в біластах на 50 м піднялася Анна Козир

Бронзовими призерами змагань стали Євгенія Олейнікова (800 м, плавання в ластах); Артур Артамонов(50 м, плавання в біластах); Яна Трофимець (200 м, плавання в ластах); Крістіна Мусієнко (100 м, плавання з аквалангом); Євген Степанчук (100 м та 200 м плавання в біластах)

Наші співвітчизники замкнули трійку лідерів у змішаній естафеті 4х100 плавання в ластах.

Серед юніорів українки стали найшвидшими в естафеті 4х100 м, плавання в ластах.

Дві золоті нагороди до медальної скарбнички додала Вірсавія Березна, здобувши перемогу на дистанції 50 м, плавання в біластах, а також стометрівці плавання в ластах.

Срібну медаль на дистанції 200 м плавання в ластах та бронзу в пірнанні на 50 м здобула Валентина Рєзнік.

Прес-служба Спортивного комітету України

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *