Українці вдало виступили на ЧС з туристських спортивних походів

Минулими вихідними в Мінську відбувся IV чемпіонат світу з туристських спортивних походів. В турнірі взяли участь майже тисяча спортсменів з шести країн світу, які склали 113 команд, серед них і українці.

Змагання проводились із семи видів спортивного туризму (маршрути IV, V та VI категорії складності): автомобільний, гірський, велосипедний, водний, лижний, пішохідний і вперше, за ініциативи ФСТУ – вітрильний туризм.

У підсумку, українські спортсмени здобули 10 нагород: 2 золота, 4 срібла та 4 бронзи.

Золото та чемпіонський титул вибороли спортсмени Одеської області – команда під керівництвом Ковтуна Віталія на маршрутах IV к. с. з автомобільного туризму. Друге золото збірної мають на своєму рахунку спортсмени з Чернігова під керівництвом Кириченка Валадислава на маршрутах V к. с. з вітрильного туризму.

Крім того, у вітрильному туризмі українці здобули повний комплект нагород: срібло за командою під керівництвом Фалька Леоніда на маршрутах VI к. с, а бронза — за збірною командою з Луганщини під керівництвом Коротких Євгенія.

Також, срібло мають українці у гірському туризмі — команда під керівництвом Єрьоміна Євгенія з Києва на маршрутах VI к. с., у велосипедному – команда під керівництвом Безуглова Дмитра з Харкова на маршруті IV к. с. та у змаганнях з пішохідного туризму — команда під керівництвом Янущенка Дмитра з Запоріжжя на маршрутах IV к

Бронзові нагороди, також, здобули спортсмени у змаганнях з гірського туризму на маршрутах IV к. с.  – команда під кервництвом Грекова Ігоря; з велосипедного туризму на маршрутах V к.с – команда з Одеської області під керівництвом Лехана Сергія; з водного туризму на маршрутах V к.с. — команда під керівництвом Горячего Валентина з Дніпра.

Прес-служба Спортивного комітету України