В Києві відбувся турнір з гри в Го

Нещодавно в Києві відбувся турнір з гри в Го «Меморіал імені В.І.Тищенка» на дошках 19х19.

Переможцем турніру став Овсієнко Всеволод. Власним прикладом надихав учасників до боротьби президент Української федерації Го Яценко Дмитро, який виграв срібло турніру. Бронзовим призером став Гресько Данило.

У категорії до 16 років спеціальними призами відзначені Мельник Анна, Лисенко Єгор та Приходько Іван.
У категорії до 12 років відзначені Зінов’єв Михайло, Петрашевський Данило, Сівер Катерина.
Окремо відзначені жінки — Тарасенко Світлана, Ігнатенко Анастасія та Грабарчук Єва/Коцюруба Софійка.

Загалом в турнірі змагались близько 50 учасників. Ткрнірна таблиця тут.

А вже через два тижні втретє в історії УФГО відбудеться командний Чемпіонат України, де очікується участь найсильніших українських спортсменів.