В Запоріжжі та Луцьку відбулись змагання з флорболу

Нещодавно Запоріжжя та Луцьк приймали І тур І ліги Чемпіонату України з флорболу серед чоловіків, східна конференція. 

У змаганнях в Запоріжжі взяли участь такі команди: «VIKINGS» (м. Київ), «BITERS» (м. Полтава), «KFK-MASTERS» (м. Київ), «СКАЛА-2» (м. Мелітополь), «Запоріжжя» (м. Запоріжжя). Метою кожної команди є потрапляння до фінальної частини  змагань play-off, де нагородою є вихід у Вищу лігу України.

За межами майданчику панувала атмосфера позитиву і дружби, а на полі команди показали справжню чоловічу гру.

Дві команди «Запоріжжя» та «Biters» (Полтава), набравши однакову кількість балів, розділили найвищі місця турнірної таблиці.  За кращою різницею забитих-пропущених голів 1 місце займають Запорізькі козаки. 2 Полтавський «Biters».  3 місце посіли столичні «KFK-Masters». 4 місце зайняла команда з військовою дисципліною  «Vikings» (Київ). 5 — молоді та амбітні хлопці зі «Скали-2», які дали справжній бій більш дорослим учасникам змагань. 

В Луцьку участь у змаганнях взяли 7 команд з Рівного, Луцьку, Львову, Нового роздолу та Жденієвого. Тут, команди зіграли по чотири матчі кожна і в турнірній таблиці дистанція між останнім та першим місцем складає лише одну перемогу, що говорить про високий рівень команд. Перемогу в луцьку здобули минулорічні учасники вищої ліги «Норе» з Рівного, срібло виборола амбітна команда з Жденієво «Chosen»,  а третю та четверту сходинку ділять між собою дублери львівського «Лембергу» та господарі — луцький «Айсберг-Фіміам».   

II тур І ліги Чемпіонату України з флорболу пройде 08-09 грудня в м.Полтава.

Прес-служба Спортивного комітету України

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *