Відбулось підсумкове засідання колегії Мінмолодьспорту

Сьогодні президент Спортивного Комітету України Ілля Шевляк виступив на підсумковому засіданні колегії Мінмолодьспорту, де крім іншого, розглядалось питання розвитку неолімпійських видів спорту. Президентом СКУ було озвучено такі пропозиції:

  1. Затвердити в установленому порядку критерії розподілу видатків державного бюджету за відповідною бюджетною програмою на проведення спортивних заходів з неолімпійських видів спорту, передбачених Єдиним календарним планом фізкультурно-оздоровчих та спортивних заходів України на відповідний рік.
  2. Внести зміни до постанови КМУ № 871 «Про затвердження переліку баз олімпійської та паралімпійської підготовки, об’єкти нежитлової нерухомості яких не є об’єктом оподаткування, переліку баз олімпійської та паралімпійської підготовки, що звільняються від сплати земельного податку, та переліку баз олімпійської, паралімпійської та дефлімпійської підготовки, розмір орендної плати за земельні ділянки яких не може перевищувати 0,1 відсотка нормативної грошової оцінки», передбачивши можливість включення баз підготовки національних збірних команд з неолімпійських видів спорту.
  3. Передбачити окрему бюджетну програму з підготовки національних збірних команд до участі у Всесвітніх іграх мінімум на 2 роки, враховуючи прийняті зміни до Бюджетного кодексу України щодо для запровадження середньострокового бюджетного планування на 3 роки.
  4. Рекомендувати органам місцевого самоврядування та обласним державним адміністраціям опрацювати питання щодо преміювання спортсменів та тренерів з неолімпійських видів спорту за результатами виступів на міжнародних першостях.
  5. Передбачати у рамках бюджетної програми КПКВ 3401220 «Розвиток фізичної культури, спорту вищих досягнень та резервного спорту » забезпечення спортивним інвентарем та обладнанням неолімпійські види спорту.
  6. Прискорити погодження Адміністрацією Президента України проекту Указу Президента України «Про стипендії Президента України для видатних спортсменів та тренерів України з неолімпійських видів спорту».
  7. Взяти за основу розроблений Спортивним комітетом України проект Положення про Вищу спортивну школу з неолімпійських видів спорту

Тепер чекатимемо кінцевого рішення колегії щодо наших пропозицій. Працюємо та віримо в їх втілення в життя.

Прес-служба Спортивного комітету України

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *