Відбувся чемпіонат України зі спортивного більярду серед юніорів, юнаків та дівчат в дисципліні Комбінована піраміда

Як повідомляє Федерація спортивного більярду України, ЧУ з комбінованої піраміди серед юніорів, юнаків та дівчат у Житомирі закінчився переможним дублем юних більярдистів з Кропивницького.

Нікіта Гоменюк впевнено довів свою перевагу, обігравши в фіналі юніорського турніру одесита Дениса Багацького. 8:1, 8:6, 8:5, 8:4, 8:5 – і загалом 5:0 у зустрічі. Гоменюк виграє другий турнір в житомирській «Атмосфері» з двох, в яких брав участь, та стає п’ятикратним чемпіоном України серед юніорів. За весь турнір Нікіта Гоменюк програв лише одну партію. Третє місце розділили чернівчанин Тимур Івасюк та Данило Жданов з Кривого Рогу.

Юнаки почали день з півфіналів, в яких взяли участь відразу три кропивничанина з більярдної школи Олександра Синякевича та Анастасії Сухоручко. В дербі міста Кропивницький Максим Бондар переграв з рахунком 4:0 Іллю Стерпула. Набагато серйознішою була боротьба в іншому півфіналі, де представнику Кропивницького Андрію Булаві протистояв молодший з братів Жданових, Федір. Лише в контровій партії переміг Булава.

Максим Бондар вперше прийняв участь в турнірі українського рівня лише влітку минулого року, коли одразу посів друге місце на юнацькому чемпіонаті України, причому як раз з комбінованої піраміди. У фіналі його обіграв Тімур Івасюк. Друга участь Бондаря закінчилась тим самим. Він знову вийшов у фінал і програв Івасюку. Нарешті, третя спроба. І тут вже все вийшло. Напередодні свого дня народження Максим Бондар виграв у свого одноклубника з рахунком 4:0 і вперше став чемпіоном України серед юнаків.

Жіночий ЧУ з Комбінованої піраміди завершився перемою Христини Шевченко з Житомира. У фіналі Христина з рахунком 4:2 обіграла Марію Скочук з Чернівців, взявши, таким чином, реванш за поразку в перший день турніру. Саме через поразку від Скочук з рахунком 1:3, Шевченко зустріла другий день змагань у нижній сітці, звідки вибралась завдяки перемозі 3:0 над киянкою Христиною Іванченко.