Відбувся командний чемпіонат України з гри в Го

Минулими вихідними в Києві відбувся ІІІ командний чемпіонат України з гри в Го. Участь у змаганнях взяли 35 спортсменів, які склали 7 команд національної першості. Лідерство, як і в попередні роки, тримає команда «Рівне-1» (Рівне) з капітаном Артемом Качановським. До складу команди-переможців увійшли: Качановські Олена та Михайло, Лопатюк Костянтин та Михалюк Юрій.

Друге призове місце виборола команда «3D» (Київ) на чолі з капітаном Дмитром Богацьким. Члени команди: Дмитро Яценко, Дмитро Лисюк, Всеволод Овсієнко та Вікторія Симоненко, всі з Києва. 

За третє місце боролись команди «Дніпро» (представники з Дніпра, Кривого Рогу та Жовтих Вод, капітан — Лопатенко Костянтин) та «Покемони» (Київ-Харків, капітан — Корольов Роман). За результатами п’яти турів підсумкові коефіцієнти команд-суперників, які претендували на 3 місце, були однаковими, тому було призначено додатковий бліц-тур, у якому «Покемони» виявились сильнішими.

Команди, які посіли 5-7 місця: «КПДЮ», Рівне-2″ та «Супутник». Вони повністю складались із дітей, більше того, середній вік учасників команди «Супутник» — 7 років.

«Го — надзвичайно складний інтелектуальний вид спорту і вся громада щиро радіє розвитку та зміцненню дитячого Го в Україні, а також зацікавленості наймолодших! Цінний турнірний досвід та розбори партій з сильними суперниками допоможуть юним спортсменам міцніти і загартовуватись, впевненіше себе почувати у наступних турнірних баталіях» — відзначила представник Федерації го (бадук, вейчі) України Наталія Русановська.

Наступні змагання до яких готується український світ Го відбудуться вже за місяць, 20-21 квітня – чвертьфінал чемпіонату України (м. Київ, Бібліотека КПІ). До речі, змагання відкриті для всіх охочих, тож не втрачайте свій шанс спробувати власні сили.

Прес-служба Спортивного комітету України