Визначили найсильніших армреслерів України серед юнаків і юніорів

armsport10-14 квітня 2016 року Харків приймав національну першість з армспорту серед юнаків і юніорів. У змаганнях взяли участь понад 300 армреслерів з 21 регіону України.

Вперта боротьба за підсумкове перше загальнокомандне місце велася в юнаків. З невеликою перевагою команда Полтавської області обійшла Тернопільщину. На рахунку армреслерів Полтави 16 нагород (5 золотих, 5 срібних, 6 бронзових). Здобуток представників Тернополя також 16 медалей (9 золотих, 1 срібна, 6 бронзових). Львівська область виборола 9 відзнак (5 золотих, 3 срібних, 1 бронзова).

В змаганнях юніорів навязати боротьбу господарям турніру ніхто не зміг. З великим відривом харківяни девятий рік поспіль вибороли перше місце в командному заліку. У підсумку вони взяли 25 нагород (6 золотих, 11 срібних, 8 бронзових). Юніори Полтавщини стали другими з 15 медалями (8 золотих, 4 срібних, 3 бронзових). Команда Рівненщини посіла третю сходинку – 10 відзнак (5 золотих, 2 срібних, 3 бронзових).

За результатами чемпіонату Україну сформують національну збірну, яка братиме участь на чемпіонаті Європи в Румунії наприкінці травня.

Прес-служба Спортивного комітету України

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *