Володимир Кличко – абсолютний чемпіон світу!

altУ ніч на неділю у німецькому Гамбурзі пройшов вечір професійного боксу, у головному бою якого чемпіон IBF і WBO у суперважкій вазі українець Володимир Кличко переміг володаря титулу WBA британця Девіда Хея. 
Володимир дуже енергійно почав поєдинок і з перших секунд пішов в атаку. Хей боксував другим номером і спокійно захищався, багато працюючи корпусом і успішно йдучи від атак пересуваннями. Кличко ніяк не міг знайти для себе потрібну дистанцію, оскільки його суперник практично ніколи не застоювався, і сам час від часу вибухав атаками.
У другій половині бою Хей трохи сповільнилося, і у Володимира все частіше почали проходити атаки джебом і справа, проте потрясти британця йому не вдавалося. У сьомому раунді, після клінчу, яких в цьому бою було дуже небагато, Хей уже вкотре опустився на коліно, і рефері зняв одне очко з Володимира за придавлюванння суперника. 
Тим часом малюнок бою практично не змінювався: Хей досить непогано захищався від атак українського боксера, однак сам практично нічого не робив і не міг вийти на дистанцію удару. В одинадцятому раунді Хей знову опустився на коліно, тільки-тільки увійшовши в клічн, і рефері відрахував йому нокдаун, показавши, таким чином, що виверти британця йому зрозумілі. 
У заключному раунді ніхто з боксерів не йшов ва-банк, і якщо у випадку Кличка це було виправдано його куди більшою активністю упродовж усього поєдинку, то Хей, мабуть, просто не знайшов у собі сили для завершального спурту і виглядав втомленим. За підсумками дванадцяти раундів цього дуже напруженого, проте не дуже видовищного поєдинку з рахунком 118-108, 117-109 і 116-110 перемога була присуджена Володимиру Кличку.
Відразу після завершення двобою його учасники у своїх інтерв’ю зробили наступні заяви. Володимир Кличко: «Я намагався його нокаутувати, але не вийшло. Він був дуже швидкий і намагався своєю швидкістю вирішити результат бою. Нарешті четвертий титул у нашій сім’ї!». 
Девід Хей: «Спасибі фанам за підтримку, але я знав, що виходжу на бій не на піку форми – підвернув ногу на тренуванні і не міг боксувати на максимумі можливостей, тому довелося прийняти анестетик, з рукою теж була проблема. Володимиру респект, він боксував чудово».
altЧемпіон світу WBC Віталій Кличко заявив телерепортерам, що з його точки зору Володимир виграв кожен раунд. «Володимир був набагато кращим, він вів усі раунди, напруга в цьому бою була велика, – сказав він. – Я не зрозумів, проте, чому рефері зняв з нього очко, це рішення здивувало. Володимир вів усі раунди. Єдине, чого б я хотів – щоби брат нокаутував Девіда Хея».
Тренер чемпіона світу за версіями IBF/WBA/WBO/The Ring Володимира Кличка Емануель Стюард теж прокоментував підсумки поєдинку. «Бій пройшов не так, як ми очікували, – сказав Стюард, – ми думали, Хей буде агресивнішим. Володимиру було складно влучити, але він зробив усе, що потрібно, аби забрати титул. Йому треба було частіше бити, була пара відмінних ситуацій, якими він не скористався. Суддя зняв очко, я заявив протест проти цього неправильного рішення, Хей постійно опускався на коліно – це теж неправильно».
Бій Кличко-Хей встановив новий рекорд переглядів боїв Кличків у Німеччині. Його подивилися у цій країні 15,50 млн осіб, що склало 67% від загальної аудиторії телеглядачів, які включили свої телевізори у цей час, і 69,9% цільової аудиторії у віці від 14 до 49 років. За даними RTL, на піку переглядів – наприкінці 12 раунду – число глядачів зросло до 16 280 000 чоловік, що відповідає 75,7% глядацької аудиторії. 
До цього найкращий показник належав бою Віталія Кличка з Шенноном Бріггсом, який подивилися 13 450 000 телеглядачів (для довідки: населення Німеччини налічує 82 млн чоловік). 
Більшу кількість телеглядачів за всю історію трансляцій боксу на німецькому телебаченні збирали лише Генрі Маске і Аксель Шульц (18 млн чоловік). 
Великий попит на бої Кличків призвів до підвищення цін на рекламу у паузах між раундами: за 30-секундний ролик рекламодавець викладає близько 140 тис євро (у 2009 році – 99 тис, у 2010 – 117 тис).
Тим часом, уже почалися розмови про можливих майбутніх суперників українських братів. Менеджер Кличків Бернд Бенте відкинув можливість реваншу між Володимиром і Хеєм. Зате в поєдинку проти Хея зацікавлений Віталій Кличко. 10 вересня його чекає бій проти поляка Томаша Адамека, а потім, наприкінці цього року або на початку 2012-го, він готовий зустрітися з британцем. «Шансів реваншу немає, – цитує Бенте BoxingScene.com. – Володимир буде рухатися вперед. А от Віталій нагадав, що зацікавлений у тому, аби нокаутувати Хея. Бій може відбутися в кінці цього року або на початку наступного ».
Що стосується майбутнього суперника Володимира, то ним може стати переможець бою, який відбудеться в липні, між двома молодими британцями – 23-річним Тайсоном Ф’юрі і 27-річним Дереком Чісорою. «Цікавим суперником для Володимира може стати переможець бою Ф’юрі-Чісора», – додав Бенте.
{social}
{iarelatednews articleid=»641,602,585,542,515,504,473,448″}

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *