Вперше українець став Професіоналом з ґо Європейської Ґо Федерації

kachanovckyjВизначна подія для України сталася 6 березня у сфері інтелектуальних ігор – вперше українці пробились до фіналу та розіграли між собою звання Професіонала з ґо Європейської Ґо Федерації.

За престижний титул у напруженій та хвилюючій фінальній партії боролися Артем Качановський (7-й дан, МСУМК з ґо) та Андрій Кравець (6-й дан, МСУМК з ґо). Ситуація на дошці постійно змінювалася, і переможцем з українського дербі вийшов Артем. Цікаво, що на останньому чемпіонаті України з ґо 2015 року Андрій Кравець обіграв Качановського.

До сьогодні одним з найвизначніших досягнень у кар’єрі Артема Качановського була бронзова нагорода на 34-му Аматорському Чемпіонаті Світу з ґо в 2013 році, коли вдруге за всю історію проведення турніру гравець не з Азії піднявся на п’єдестал пошани.

Зазначимо, обидва гравці – вихованці рівненської школи інтелектуальних ігор, тренерами яких є Володимир Качановський та Віктор Шевчук.

Третій Європейський Про Кваліфікаційний турнір цього року проходив з 4 по 6 березня у німецькому Баден-Бадені. Усього за три дні зіграли 6 турів. Качановський був непереможеним в усіх своїх іграх, а Кравець дістався фіналу з однією поразкою.

Прес-служба Спортивного комітету України

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *