Всеволод Овсієнко став чемпіоном Європи з гри в Го!

Цими вихідними завершився 24-й Юнацький Чемпіонат Європи з гри в го серед вікових категорій до 12, до 16 та до 20 років. Загалом у змаганнях взяли участь майже 300 спортсменів з 15 країн континенту. Україну представляли 12 спортсменів з Рівного, Києва та Харкова, які змагались у двох молодших категоріях: до 12 та до 16 років.

Золото континентальної першості здобув Всеволод Овсієнко у в.к. до 12 років. Юний інтелектуал виграв перші 4 партії, однак, у останній день змусив всіх понервувати. Всеволод програв п’яту партію, однак, зміг сконцентруватись і отримати перемогу у фіналі. Результат – титул чемпіона Європи і подорож до Кореї на турнір Hanwha Cup.

Крім того, приз від Європейської федерації Го за кращий результат серед дівчат отримала киянка Анна Мельник. Анна нагороджена сертифікатом для участі у літньому європейському таборі з Го. Окремі нагороди отримали також Єва Грабарчук та Август Савицький за п’ять перемог з шести.