Виступ національної збірної з бодібілдингу на Арнольд Класік Європа

В Барселоні (Іспанія) завершився мультиспортивний фестиваль Арнольд Класік Європа. У змаганнях з бодібілдингу взяли участь 32 українця.

Загалом збірна здобула 18 нагород (11 золотих, 5 срібних та 2 бронзові).

Першою медалісткою стала Яна Янько, яка виборола золото в категорії фітнес бікіні до 160 см. Двічі золото здобула полтавчанка Вікторія Погребняк: спершу дівчина перемогла в категорії вуменс фізік понад 163 см, а потім судді визнали українку найкращою в абсолютній першості турніру. Ще однією переможницею стала Аліна Яман в категорії бодіфітнес до 168 см.

Титул кращої спортсменки у Європі в категорії фітнес-бікіні понад 172 см здобула Марина Оборська. Крім того, марина виборола золото і в абсолютці.  

Ще раз підтвердила своє лідерство у світовому рейтингу IFBB Ольга Кулінич, вона здобула перемогу в категорії велнес фітнес понад 163 см. Як повідомляє, Національна федерація бодібілдингу України, це вже третя перемога одеситки на іспанських турнірах цього року. У травні Ольга стала абсолютною чемпионкою Європи в Санта-Сусанні та перемогла у турнірі Diamond Cup, що відбувся в Мадриді. 

Оксана Бригідир майже рік не брала участь у змаганнях, але повернення принесло їй одразу золото: титулована львів’янка перемогла в категорії фітнес-бікіні до 169 см та здобула срібло в абсолютці, поступившись Мрині Оборській.

Фантастично успішним видався старт міжнародного сезону для Сергія Данильця. Свою череду перемог Сергій продовжив перемогами в категорії маскуляр менс фізік до 175 см та в абсолютці.

У вільній програмі золото забрав Назар Хархун, а срібло – Сергій Гордєєв.

Срібну нагороду, також здобула Христина Коротка. Спортсменка з Донецької області виборола срібну медаль в категорії фітнес бікіні до 164 см. В категорії бодіфітнес до 163 см другою стала Юлія Гомбош. Катерина Стоянова піднялась на другу сходинку п’єдесталу в категорії фітнес бікіні до 166 см.

Бронзовими призерами стали Яна Широких у бодіфітнесі та Антон Ференц в бодібілдингу до 95 кг.

Прес-служба Спортивного комітету України