Виступ українців на домашньому Kyiv Open Championship 2017

 dancesport_kyivopenchamp-2017_korablyov_iljashНещодавно в столиці пройшов міжнародний турнір Kyiv Open Championship 2017, в рамках якого були розіграні нагороди в стандартній та латинській програмі WDSF International Open серед дорослих та WDSF Open серед молоді.

Кращий результат серед українських пар у стандарті International Open показали Олександр Мазур і Маріна Деміна. Вони дісталися фіналу, посівши п’яте місце. Перемогу тут святкували Марек Шульго і Рената Сходнік з Польщі. Другий рядок у казахського дуету Владлена Кравченка і Маріни Лаптієвої. Італійці Марко Бодіні з Крістіною Шарітоновайте замкнули топ-3.

Окремо зазначимо, що володарі цьогорічного Кубку України Роман Редзюк та Єлизавета Басюк на цих змаганнях стали восьмими, а ліцензіати на прийдешні Всесвітні ігри Владислав Корабльов з Євгенією Ільяш (на фото) – десятими.

В латині нашим дуетам не вдалося вийти у фінал. Далі за всіх українців пройшли Ака Модебадзе і Гванца Ціхелашвілі – сьома позиція. Чемпіонами в цьому розділі стали Андреа Чівіта з Елеонорою Де Мітрі з Албанії. Представники Кіпру Паскале Туфано і Ольга Турбін взяли срібло, а дует з Киргизстану Алєксєй Кібкало з Татьяною Когадей – бронзу.

Дістатися призів серед українських танцювальних тандемів зуміли Ярослав Верба з Ярославою Шикун, які піднялися на третю сходинку в стандарті на молодіжному турнірі WDSF. Першими серед молоді стали бронзові призери дорослих змагань Марко Бодіні та Крістіна Шарітоновайте, другі – румуни Зікоане Хелер Себастіан Алін і Копос Анка.

В латині до фіналу потрапили одразу двоє пар від України, проте жодній з них не вдалося посісти призову позицію. За крок до нагород зупинилися Владислав Степанський та Ірина Будинкевич, а Володимир Нагірняк і Марта Митко слідом за ними (четверті й п’яті відповідно). Білоруси Ягор Коваль і Аляксандра Котава стали чемпіонами цієї дисципліни. Срібні призери – П’єтро Брега і Александра Леоне з Італії. Бронза на рахунку Діми Кушніра та Валерії Гуменюк з Молдови.

Варто нагадати про прорив Руслана Полуситка і Наталії Масло, які стали першою в історії українською парою, яка увійшла до фіналу Кубку світу в категорії «Професіонали».

Прес-служба Спортивного комітету України

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *