Визначилися команди «Фіналу чотирьох» КУ-2017 з футзалу

futsal_final-four-2017_quaterfinalsЗавершилися матчі-відповіді 1/4 фіналу Кубку України 2017 з футзалу, які визначили, яким командам випало грати у цьогорічному «Фіналі чотирьох».

Надрезультативними протистояннями у чвертьфіналі відзначилися рівненський «Кардинал» і харківський «Локомотив». Перша зустріч завершилася з рахунком 4:5 на користь команди Харкова. Тому матч-відповідь у Рівному розпочався дуже жваво, господарі хотіли забити швидкий м’яч, який, до речі, міг би допомогти пройти у «Фінал чотирьох». Однак, у воротах «Локомотива» впевнено діяв Юрій Савенко. Перші два влучних удари від «залізничників» прийшлися на другу половину першого тайму, коли Євген Сірий та Ярослав Лебідь протягом двох хвилин відзначилися у воротах «Кардинала» – 0:2. Але на 16-й хвилині граючий наставник рівненчан Сергій Піддубний скоротив рахунок до мінімуму, а у другому таймі «Кардинал» зрівняв рахунок до 2:2. Після цього голи посипалися один за одним і фінальна сирена зафіксувала нічию – 5:5, проте далі пройшли харків’яни.

Кардинал-Рівне (Рівне) 5:5 Локомотив (Харків), перший матч 4:5

Дива не сталося для дніпровського «Катеринославхлібу». Хмельницький «Сокіл» у Дніпрі першу зустріч завершив на свою користь – 4:1, фактично забезпечивши собі «Фінал чотирьох». Однак у дніпрян залишався шанс на камбек у другій зустрічі, хоча сподівання на це виявилися марними. Підопічні Романа Ковальчика вже протягом першої двадцятихвилинки забили два м’ячі у ворота дніпровців, а вже в другій половині гри довели справу до  логічного завершення.

Сокіл (Хмельницький) 5:0 Катеринославхліб (Дніпро), перший матч 4:1

Цікавим видався матч 1/4 у Чорноморську, де місцевий «Юні-Лиман» приймав «Титан-Зорю» з Покровського. Підопічні Сергія Бутенка на 15-й хвилині відкрили рахунок, намагаючись якомога швидше нівелювати програш у першому поєдинку. І, можливо, «Юні-Лиман» це б вдалося, проте для цього потрібно було не тільки забивати, але і не пропускати. Саме з другим пунктом чорноморці не змогли впоратись. У підсумку «Юні-Лиман» виграв, але для «Фіналу чотирьох» цього виявилося замало.

Юні-Ламан (Чорноморськ) – Титан-Зоря (Покровське) – 4:3, перший матч 1:5

Щоб проходити далі, львівській «Енергії» потрібно було перемагати чемпіона регулярного чемпіонату столичний «ХІТ» з різницею у два м’ячи. Проте плани галичан порушив Андрій Борсук, який відкрив рахунок для своєї команди. Надію «енергетикам» подарував Тарас Кузь, який зрівняв ситуацію на табло. Однак потім були пропущені м’ячі від Чепорнюка та Журби, які зробили рахунок 3:1 на користь «ХІТа». Валерій Легчанов намагався врятувати гру, але вдалося лише скоротити відставання до мінімальної різниці.  Таким чином, «ХІТ» став четвертим учасником «Фіналу чотирьох», включно з «Локомотивом», «Соколом» і «Титан-Зорею».

«ХІТ» (Київ) 3:2 «Енергія» (Львів), перший матч 2:1