Результати українських кікбоксерів WAKO на ЧС серед юніорів та юнаків

Вчора в місті Лідо ді Єзоло завершився чемпіонат світу з кікбоксингу WAKO серед юніорів та юнаків. Участь в першості світу взяли близько  2 400 спортсменів з 64 країн. Україну представляли 40 кікбоксерів.

У підсумку збірна України здобула медалей 24 медалі (8 золотих, 10 срібних та 6 бронзових). В командному заліку національна збірна посіла 9 сходинку.

На першу сходинку юніорського п’єдесталу пошани в виді програми К-1 піднімались Єфіменко Олександр (в.к. 57 кг), Гасюк Святослав (в.к. 71 кг), Мазур Гліб (в.к. 48 кг), Мартинюк Аліна (в.к. 56 кг), Гошев Олександр (в.к. 67 кг).

У фул-контакті титул чемпіонів виборов Мельник Артем у ваговій категорії 81 кг.

Також маємо чемпіонів світу і в музичних вправах! Тут найкращими виявились Пономаренко Дмитро та Білявська Марія, які виступила у м’якому стилі без зброї.

Віце-чемпіонські титули з К-1 вибороли Пісковий Руслан (в.к. 63,5 кг), Ситник Богдан (в.к. 57 кг) та Беспятий Олег ь(в.к. 57 кг).

Єдиним медалістом з фул-контакту став Тулаінов Роберт (в.к. 81 кг).

В дисципліні музичні вправи (м’який стиль зі зброєю) срібло дісталось Пономаренку Дмитру та Мороз Дарія. Крім того, Дарія виявилась ефективною як зі зброєю так і без і стала володаркою двох срібних медалей в цих видах.

Срібло в кік-лайті виборов Самедов Хабіб Айюб огли (в.к. 57 кг), а в лоу-кік –  Павленко Вікторія (в.к. 52 кг).

Бронзовими призерами стали: Кухта Роман (в.к. 60 кг, лоу-кік), Ткачук  Анастасія (в.к. 52 кг, К-1), Петін Данило (в.к. 54 кг, К-1), Воронцов Олександр (в.к. 63,5 кг, лоу-кік), Шульженок Юлія (Музикальні композиції, жорсткий стиль зі зброєю) та Білявська Марія (Музичні вправи (МС)). 

Прес-служба Спортивного комітету України

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *