Результати Кубку України з кікбоксингу WAKO серед юнаків та юніорів

Кубок України з кікбоксингу WAKO серед юнаків та юніорів вперше відбувся на Буковині. У змаганнях взяли участь спортсмени з 62 клубів. Загалом кількість учасників сягнула понад 660 чоловік.

За підсумками КУ-2018 складено рейтинг областей та команд. Національна федерація кікбоксингу України повідомляє, що кожна область-учасниця повернулася додому з повним комплектом нагород,

Найбільшу кількість медалей здобула Івано-Франківська область, спортсмени якої вибороли 29 золотих медалей. Лише на одну медаль менше вибороли спортсмени з Києва – столиця друга. Позначку у два десятка золотих медалей перетнули й господарі турніру – представники Чернівецької області, вони посіли третій рядок в обласному рейтингу. Десять і більше перших місць мають Херсонщина, Миколаївщина, Донеччина та Хмельниччина, які фінішували з четвертого по сьоме місце відповідно.

Рейтинг команд очолює франківська ДЮСШ №1. Миколаївська ДЮСШ №1 стала другою. Трійку найрезультативніших шкіл замкнула київська ДЮСШ №24.

«Чернівці на «відмінно» пройшли іспит турніром національного рівня – зазначила президент національної федерації кікбоксингу України WAKO Ольга Павленко. — змагання видалися класними, а організатори відпрацювали на всі сто відсотків».