Wizard Open Ring 2018: як це було та чим закінчилась зустріч зі збірною Литви?

14-16 грудня в Києві відбувся турнір Wizard Open Ring 2018 (розділи К-1, лоу-кік, фул-контакт), повідомляє Національна федерація кікбоксингу України WAKO. Крім українців участь у турнірі взяли і спортсмени з Азербайджану, Грузії та Молдови. Загалом боротьбу за перемогу вели понад 220 бійців.

Найбільш результативною командою стала збірна спортивного клубу «БАРС» (Дніпропетровська область). На рахунку спортсменів 21 нагорода, з яких 14 золотих. 5 золотих медалей вибороли представники команди «Майстер-Січ» (Запорізька обл.). З такою ж кількістю перших місць, поступившись тільки числом здобутих срібних відзнак, третю позицію командного заліку посіла ДЮСШ №2 (Миколаївська обл.).

Крім того, в рамках турніру Wizard Open Ring 2018 відбулася міжнародна зустріч з професійного кікбоксингу в розділі К-1 між збірними України та Литви.

Бої проходили у трьох вагових категоріях. У вазі до 86 кг Владиславові Фостенку протистояв Едгарас Баніконіс. У 71 кг Володимир Сметанін помірявся силами з Мартинасом Ясіунасом. І в найлегшій вазі цього вечора, до 67 кг, зустрілися Богдан Базюк і Мартінас Даніус.

Варто зазначити, що українські хлопці виходили проти досвідчених литовців, за плечима яких десять і більше боїв у професіоналах на кожного.

Незважаючи на те, що наші кікбоксери дещо поступалися досвідом на профі-рингу своїм опонентам, це не зупинило їх. Адже всі три сутички завершилися на користь Українців.

Прес-служба Спортивного комітету України