World Combat Games відбудуться в травні 2021 року

Всесвітні ігри з єдиноборств прийматиме столиця Казахстану Нур-Султан. Датою мультиспортивних змагань визначано період з 3 до 9 травня 2021 року.

Рішення було прийнято 10 травня 2019 року в австралійському місті Голд-Кост на Генеральній Асамблеї Всесвітньої асоціації міжнародних спортивних федерацій (GAISF).

Трьома основними аренами Ігор стануть Палац бойових мистецтв, який планують відкрити вже влітку 2019 року, Льодовий палац Алау, а також національний велодром. Обрання цих спортивних майданчиків пов’язано з їхнім вдалим розташуванням – в безпосередній близькості один від одного. А саме місто Нур-Султан було обрано завдяки сучасним об’єктам інфраструктури та народній любові до бойових мистецтв.

«Ми раді, що наше місто обрали для проведення World Combat Games  у 2021. Бойові види спорту та бойові мистецтва надзвичайно популярні в усьому Казахстані. Дякую GAISF за їх підтримку, тепер чекаємо на дивовижні Ігри в Нур-Султані» — зазначив президент Асоціації бойових мистецтв Казахстану Карим Масімов.

Окрім того, під час World Combat Games буде функціонувати фестивальна платформа, на якій кожен з членів Всесвітньої асоціації міжнародних спортивних федерацій зможе представити свою дисципліну, розповів президент GAISF Рафаеле Кьюллі.

Додамо, казахстанська команда організаторів World Combat Games планує провести Фестиваль Всесвітніх ігор єдиноборств за рік до головної події. Відомо, що для проведення фестивалю залучать всі 14 регіонів країни.

Прес-служба Спортивного комітету України