XII Всесвітні ігри у 2025 році відбудуться в Китаї!

Головний старт чотириріччя серед неолімпійських видів спорту в 2025 році прийматиме китайське місто Ченду. Про це оголосили 9 травня під час щорічного Загального засідання Міжнародної асоціації Всесвітніх ігор. Захід відбувся в місті Голд-Кост (Австралія) в рамках одного із найважливіших міжнародних спортивних форумів  «Sport Accord Convention».

Під час засідання відбулось підписання угоди між Міжнародною асоціацією Всесвітніх Ігор (IWGA) на чолі з Хосе Переруна та мером Ченду паном Луо Цян, Віце-президентом МОК та паном Юй Зайцином.

«Ченду високо цінує концепцію IWGA і вважає, що вона відповідає філософії розвитку Ченду. Ми впевнені, що під керівництвом IWGA та за підтримки Олімпійського комітету Китаю та представників всіх рівнів Ченду зможе запропонувати світу успішні та неперевершені Всесвітні Ігри» — зазначив під час брифінгу Луо Цян, мер міста Ченду. 

Ченду – столиця провінції Сичуань. Тут проживає близько 20 мільйонів осіб. В найближчі кілька років в місті буде організовано World Police and Fire Games та Літню Універсіаду FISU.

Нагадаємо, що Всесвітні ігри — це мультиспортивні змагання, що проводиться кожні чотири роки Міжнародною асоціацією світових ігор. Наступні Всесвітні ігри відбуватимуться з 15 до 25 липня 2021 року в Бірмінгемі (штат Алабама, США). У Іграх візьмуть участь 3600 спортсменів з понад 30 видів спорту та 100 країн світу.

Прес-служба Спортивного комітету України