Євроформат – чемпіони України з пляжного футболу!

В Києві відбувся чемпіонат України з пляжного футболу. В змаганнях за національну першість перемогла київська команда «Євроформат», яка за кілька днів здобула і перемогу на чемпіонаті Київської області. У фінальному матчі «Євроформат» переграв «VIT» з рахунком 5:4 і став п’ятиразовим чемпіоном країни з пляжного футболу.

Після матчу капітан чемпіонів Андрій «Мара» Євдокимов сказав, що раніше команді не вистачало характеру і волі, і ось в сезоні 2018 хлопці нарешті додали в цьому компоненті та показали характер, повідомляє Асоціація пляжного футболу.

MVP чемпіонату України був визнаний Андрій Неруш. Новоспечений найкращий гравець турніру повністю закрив свої ворота і грамотно вів гру команди.

Найкращим бомбардиром турніру став Дмитро Войтенко з того ж «Євроформату». Саме Дмитро забив 9 м’ячів, хоча і не відзначився в головному матчі.

Найкращим голкіпером визнали Дениса Сабатюка, який значно підсилив «Альтернативу». Команда Валерія Чернєва вперше в своїй історії здобула бронзу чемпіонату України, обігравши в матчі за третє місце дніпровський «Вибір» з рахунком 5:2. 

Чемпіонат України 2018 завершився тріумфом «Євроформату» і ми вітаємо вболівальників цієї команди, які так шалено підтримували своїх хлопців протягом всього сезону.

Підсумки ЧУ з пляжного футболу:

1 місце – Євроформат;

2 місце – ВІТ;

3 місце – Альтернатива.

Прес-служба Спортивного комітету України