Завершився ЧУ з флорболу серед юніорів.

Зовсім не дитячий флорбол 4 та 5 травня демонстрували під час Play-off команди трьох вікових категорій: U-11, U-13, U15. Юніорські змагання за титул чемпіонів України 2018-2019 сезону відбувався Луцьку і зібрав 12 команд та гучні трибуни вболівальників.

На полі зібрались кращі з кращих у своїй категорії. Ігри були напруженими, команди боролись за м‘яч на кожному клаптику поля, демонстрували неймовірну жагу до перемоги, хизувались колективною підготовкою та витонченою особистою технікою.

Цей турнір підсумував всю національну першість та подарував три нових чемпіони. В категорії U-11 перемогли хлопці з Тернопільської «Вікторії», розбивши у фіналі «Янтар» з Новояворівська з рахунком 10-8. А у категоріях U-13, та U-15 перемогу здобули дві команди львівського «Лембергу», чим додали у наповнену скарбницю свого клубу ще два трофеї.

І хоча чемпіонат добіг кінця — сезон ще ні. На початку червня на всіх любителів флорболу чекає драйвове та емоційне свято — Ukrainian open. В гості очікується чимало європейських команд, які прагнуть перевірити міць Українського флорболу. Тож, чекатимемомо!

Вітаємо нових переможців та бажаємо їм нових успіхів!

Прес-служба Спортивного комітету України