Збірна з бічсокеру виграла срібло на Кубку Персії

 beachsoccer_cupofpersia-2017У четвер, 16 лютого, національна команда з пляжного футболу завершила свій виступ на Кубку Персії 2017 року. Результат українців – титул віце-чемпіонів.

У третьому турі наші хлопці обіграли Польщу, присвятивши перемогу гравцеві збірної Євгену Рябчуку, який напередодні пішов з життя. Поляків здолали з рахунком 4:2. У складі українців дублем відзначився Олег Зборовський, по голу забили Іван Глуцький і Віктор Пантелейчук.

Варто зазначити, що на цьому турнірі Зборовський не лише забив на турнірі п’ять голів і розділив звання «кращого бомбардира» з італійцем Габріеле Горі, але й відкрив рахунок другій сотні забитих м’ячів за збірну України. Свій 100-й гол Олег забив у першому турі Кубку Персії в матчі проти команди Апеннін.

Голкіпер українців Володимир Гладченко був визнаний кращим воротарем Кубка Персії.

Переможцем бічсокерної події стали наші кривдники в другому турі – господарі майданчику. Іранці обіграли італійців з рахунком 4:3, чим забезпечили себе домашньою звитягою.

Нагадаємо, збірна України з пляжного футболу стала лауреатом «Спортивного сузір’я 2016» за історичне звершенняА наприкінці минулого року визначили кращого гравця України в пляжному футболі.

Прес-служба Спортивного комітету України

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *