Муей-Тай: чемпіони 1-го етапу Кубку України-2016

muaythaiВ Одесі пройшов стартовий раунд національних кубкових змагань з таїландського боксу. У командній боротьбі перше місце вибороли спортсмени Одеської області.

Представники Одещини святкували перемогу одразу в шістьох вагових категоріях, а в 71 кг у чоловіків взагалі забрали весь комплект нагород. Так, Роман Вагилевич виграв 54 кг, Михайло Василиогло – 60 кг, Ігор Любченко – 63,5 кг, Олександр Стоматов – 71 кг, Анатолій Суханов – 81 кг, Ірина Чернова – 57 кг.

Гості зі столиці стали другими. Серед киян чемпіонами І етапу КУ-2016 стали Андрій Мезенцев (51 кг) та Наталія Гапанович (63,5 кг).

До топ-3 також увійшла Харківська область, серед її представників звитяги на рахунку Василя Сорокіна (67 кг) і Станиса Пержановского (75 кг).

Віце-президент Української федерації таїландського боксу Павло Євтушенко розповів про плани на цей рік, відзначивши, що головна мета – Всесвітні ігри в 2017 році, а для цього треба завойовувати ліцензії на світовій та континентальній першостях, а також у фіналі Кубку світу.

«Незважаючи на те, що таїландський бокс по праву вважається найжорсткішим видом спорту – саме його вибирають більшість молодих спортсменів», — резюмував Павло Євтушенко.

Загалом у рамках першого етапу Кубку України з таїландського боксу Муей-Тай взяли участь 57 спортсменів з 11 регіонів.

Прес-служба Спортивного комітету України

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *