1 квітня в Одесі візьме старт Чемпіонат України з Муей-Тай

muay-taiЗ 1 по 3 квітня в Южній Пальмірі найкращі бійці таїландського боксу визначатимуть чемпіона та призерів національної першості серед дорослих. Напередодні змагальної частини, 31 березня, команди мають зареєструватися та пройти процедуру зважування.

До участі у чемпіонаті України допускаються збірні команди областей України та міста Києва від 1999 р.н. та старше і не нижче І-го спортивного розряду. У чоловічому турнірі змагатимуться в 14 вагових категоріях, у жіночому – в 10. Тривалість поєдинку складає 3 раунди по 3 хвилини з 1 хвилиною перерви між раундами.

Згідно оголошеної програми змагань, 1 квітня о 14:00 розпочнуться попередні поєдинки та церемонія відкриття змагання. На наступний день, 2 квітня, з 14:00 глядачі спостерігатимуть за чвертьфінальними двобоями. У неділю, 3 квітня, починаючи з 10:00, розпочнуться півфінальні та фінальні сутички і церемонія нагородження переможців.

Організатори окремо зауважили, що на змаганнях спортсмени вагових категорій до 71 кг включно застосовують тільки рукавиці вагою 10 унцій, тоді як боксери вагових категорій 75 кг і вище використовуватимуть рукавиці вагою 12 унцій.

Додамо, що в ці ж терміни в Одесі проходитиме щорічний турнір з таїландського боксу «Майбутня зірка» для спортсменів 7-10 років.

Прес-служба Спортивного комітету України

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *