10-річний шахіст виграв срібло ЧЄ з рапіду

 chess_eurochamp-2016_U8-18_keleberdaНещодавно сербське місто Нови-Сад приймало 16-у континентальну першість зі швидких шахів (рапіду) 2016 року серед юнаків та дівчат. Змагання проходили в шести вікових групах – до 8, 10, 12, 14, 16 та 18 років. Найкращий результат серед юних українських шахістів і шахісток показав Тимур Келеберда, який став срібним призером на турнірі U-10.

За підсумками 9 турів вихованець Львівської шахової академії, тренером якого є Назар Фірман, здобув 5 перемог та 3 нічиї, які принесли йому суму в 6,5 очок та другу позицію на фініші.

Срібло ЧЄ для Тимура наразі найбільше шахове досягнення. Як зізнався журналістам 10-річний шахіст, він був здивований таким результатом, очікував, що просто буде в десятці.

У січні Келеберда побореться за путівку на шкільну першість світу з шахів.

Серед інших українських шахістів високий результат у харків’янки Альони Светличної. Вона посіла 4 місце у турнірі дівчат віком до 16 років. Увійти до першої шістки на турнірі юнаків до 8 років вдалося Теймуру Токтомушеву. Серед дівчат віком до 10 років виступала Марія Руссева, вона стала 17-ю. На змаганнях серед 12-річних ми були представлені зусиллями Вікторії Руссевої у дівчат (16-е місце) і Григорієм Овчаренком у хлопців (23-й).

Нагадаємо, напередодні Нового року Анна Музичук зробила золотий дубль, завоювавши світову чемпіонську корону у швидких та блискавичних шахматах.

Прес-служба Спортивного комітету України

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *