Х Всесвітні ігри прийме Вроцлав

altПольське місто Вроцлав стане столицею десятих за ліком Всесвітніх ігор, найбільший і найпрестижніших змагань з неолімпійських видів спорту. Пройдуть Ігри у 2017-му році.
На проведення так званої «олімпіади неолімпійських видів» претендували, окрім Вроцлава, Кейп Таун (ПАР) та Будапешт (Угорщина), але африканці достроково зняли свою кандидатуру через фінансові проблеми.
«Було дуже не просто ухвалити рішення, адже усі заявки були високої якості, – повідомив президент Міжнародної асоціації Всесвітніх ігор Рон Фройліх. – Але ми раді будемо презентувати наші види спорту саме у Вроцлаві, де, переконаний, будуть створені оптимальні умови для спортсменів та усіх учасників ігор».
А очікують на цих Всесвітніх іграх самих лише атлетів близько чотирьох з половиною тисяч з 90-та країн, які виступатимуть у більш як тридцяти спортивних дисциплінах.
Востаннє Європа приймала World Games у 2005-му, коли столицею було німецьке місто Дуйсбург. У 2009-му ці мульти-спортивні змагання проходили у тайванському місті Гаосюнь, а наступні Ігри, куди зараз виборюють ліцензії наші спортсмени, у 2013-му прийме м. Калі (Колумбія).
Контракт із Вроцлавом має бути підписано 21-го травня цього року.
{social}
{iarelatednews articleid=»712,420″}

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *