100 днів: представництво України на ВІ-2017 зростає

 twg-2017_gold_medalЧас до Десятих Всесвітніх ігор тане, лише 100 діб до початку, а ось кількість ліцензіатів від України збільшується. Днями до Спортивного комітету України надійшла звістка, що представництво нашої держави цього літа у Вроцлаві (Польща) зросло – плюс дві перепустки.

Україна буде представлена в спортивній аеробиці. Єдину ліцензію на ВІ-2017 надали нашій жіночій команді з аеро-степу. До складу колективу з восьми осіб увійшли Дар’я Суботіна, Дар’я Гуцалюк, Катерина Черкез, Оксана Плющ, Катерина Охрименко, Лілія Кощеєва, Олександра Мохорт, Катерина Великодна.

Варто зазначити, що Катерина Черкез, Дар’я Гуцалюк, Оксана Плющ та Дар’я Суботіна входили до складу української команди зі степ-аеробіки, яка влітку 2016 року на Чемпіонаті світу в Південній Кореї посіла сьоме місце у фіналі. Окрім того, Оксана Плющ та Катерина Черкез вже виступали на головному мультиспортивному старті чотириріччя, адже України була представлена в аеро-степі на Всесвітніх іграх 2013 року в Колумбії.

Збільшилося представництво «синьо-жовтих» і в спортивній акробатиці. Відтепер ми боротимемося за медалі в змаганнях жіночих пар. Від України виступатимуть Ірина Назімова і Вероніка Габелок. Дівчата представляють місто Білгород-Дністровський і тренуються під керівництвом Михайла Сорочана.

Раніше перепустку на турнір зі спортивної акробатики The World Games 2017 отримала українська чоловіча група зі Львова, у складі Владислава Кукурудза, Станіслава Кукурудза, Юрія Пуша і Тараса Яруша.

Зазначимо, що змагання в спортивній аеробіці проходитимуть з 21 по 22 липня 2017 року, а зі спортивної акробатики – з 24 по 26 липня, згідно офіційного розкладу TWG-2017.  

Нагадаємо, днями стало відомо про збільшення представництва України в турнірі карате. Тепер честь країни на ювілейному всесвітньому старті захищатимуть Аніта Серьогіна та Катерина Крива. І не залишимося ми без своїх спортсменів у змаганнях зі сквошу, про що також дізналися менше двох тижнів тому.

Прес-служба Спортивного комітету України

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *