Підсумки виступу українців на молодіжному чемпіонаті Європи з шашок-100

Нещодавно в Вільнюсі (Литва) завершився молодіжний чемпіонат Європи з шашок-100. Участь у змаганнях взяли близько 300 осіб з 16 країн світу. Україну представляли 20 спортсменів. Учасники змагались у трьох видах програми – класична гра, швидка  та блискавична.

За підсумками змагань Україна має 5 медалей, з них: 3 золоті та 2 срібні.

В турнірі з класичної гри чемпіонський титул виборов Максим Дороган (в.к. до 26 років).  Срібними призерами «класики» стали Денис Меженін (в.к. до 19 років) та Слава Орест (в.к. до 16 років).  За крок до медалі залишилась Мусієнко Катерина у віковій категорії до 10 років.

У швидкій грі (рапіді) збірна має у своєму доробку 2 золота, які вибороли Єгор Бобков (до 26 років) та Дар’я Лобанова (до 13 років).  Коваль Олександр в рапіді дістався четвертої сходинки у віковій до 13 років.

Блискавична гра українцям не підкорилась жодного разу. Дарина Лобанова майже вихопила бліц-медаль серед однолітків до 13 років, але залишилась четвертою. Також за крок до п’єдесталу зупинився Балабан Ілля серед хлопчиків до 10 років.

Окрім основного турніру українці також взяли участь у змаганнях з розв’язування шашкових композицій. Приємно відзначити, що в цих перегонах медалі вибороли дві спортсменки з України: Попруга Віра (до 16 років) – срібло та Мосієнко Дарина (до 13 років) – бронзу.

Прес-служба Спортивного комітету України

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *