11 медалей для України на чемпіонаті Європи серед юніорів і кадетів

altВ італійському місті Ліньяно Саббіадоро відбувся чемпіонат Європи з кікбоксингу (ВАКО) серед юніорів і кадетів. 
У змаганнях взяли участь 1324 спортсмена з 34-х країн Європи. Одночасно поєдинки проводились на 12-ти татамі та 2-х рингах.
Згідно з регламентом чемпіонату склад однієї команди складав 36 осіб. Від команди України виступило 12 спортсменів у двох розділах, розповідає президент Федерації кікбоксингу України Павло Орел.
Було завойовано 3 золоті, 3 срібні і 5 бронзових нагород.
«Золоті» результати підкорилися двом нашим дівчатам у змаганнях з музичний форм (демонстрація техніки кікбоксингу без зброї та з нею) – це двічі чемпіонка Європи Марія Кравченко (категорія 7-9 років) і Юліана Чапленко (10-12 років). Обидві спортсменки з Миколаєва. Чапленко також здобула і срібну медаль у відкритій категорії музичних форм.
Ще дві срібні нагороди на рахунку наших бійців у розділі лайт-контакт. Денис Соболев (Миколаїв) став другим у ваговій категорії 94 кг, а Іван Грищук (Івано-Франківськ) – у вазі 69 кг.
Увесь комплект бронзи для збірної України здобули ще дві миколаївські дівчини – Катерина Гладка (16-18 років) і Олеся Булгакова (13-15 років), які відзначились у змаганнях з музичних форм.
{social}
{iarelatednews articleid=»355″}

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *