11 медалей збірної України на Кубку світу з городкового спорту

gorodkoviy-sport-euro-gorodkiСпортсмени збірної України стали одними з найкращих на Кубку світу з городкового спорту. Змагання у трьох дисциплінах – класичні, фінські та євро городки – упродовж тижня проходили у Москві. Участь у турнір взяли команди з України, Німеччини, Білорусії, Естонії, Монголії, Фінляндії, Латвії, Литви, Молдови і різних регіонів Росії.

В активі українських городошників 11 медалей – 3 золоті, 4 срібні і 4 бронзові. Переможцями Кубку світу стали Ганна Апасова (класичні городки), Олександр Бабич (євро-городки) і чоловіча збірна у змаганнях з євро-городків. За підсумками триборства срібні нагороди здобули та ж таки Ганна Апасова і Володимир Розлуцький, Світлана Весеніна стала другою в євро-городках серед жінок, а наші чоловіки – у командних змаганнях з «класики» (де бити важчі у порівнянн з європейською версією – до чотирьох кілограмів проти двох). Бронзові нагороди у Антона Шильникова (триборство), Володимира Розлуцького, а також у чоловічої та жіночої команд у змаганнях з фінських городків.

Як розповів переможець змагань Олександр Бабич, який працював на турнірі також і в якості судді, загальний успіх команди не став несподіванкою, а ось блискучий результат Ганни Апасової був дещо неочікуваним: «Взагалі гарно виступили усі представники Кіровоградщини у збірній, але найбільше здивувала Ганна Апасова, – сказав Олександр Бабич, – адже ніхто не очікував такого рівня майстерності від дівчини. Та попри свій, а їй усього 16, вона показала дуже зрілу і гідну гру».

{social}


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *