11 нагород для України на юнацькому чемпіонаті світу з шашок

shashky-Vladyslav-MazurПівтори сотні спортсменів з 15-ти країн взяли участь в юнацькому чемпіонаті світу з шашок на 64-клітинній дошці (російські шашки), що завершився у болгарському курортному містечку Балчик.

Змагання проводилися серед юнаків і дівчат в чотирьох вікових групах: надії – 2002 року народження і молодші, міні-кадети – 1999-2001 р.н., кадети – 1996-1998 р.н. і юніори – 1993-1995 р.н. Розігрувалися медалі у бліці, швидкій та класичній грі.

Українські спортсмени взяли у Болгарії 11 нагород – 3 золоті, 5 срібних і 3 бронзові. Чемпіонами світу стали Владислав Мазур (юніори, бліц), Валерія Кришталь (кадети, швидкі шашки) та Фелікс Шепель (молодші кадети, швидкі шашки).

Вихованець мелітопольської школи шашок Фелікс Шепель відзначився в усх трьох видах програми – в його активі також срібні медалі бліцу і рапіду. Валерія Кришталь до золота додала срібло бліцу. Владислав мазур навпаки – чемпіон у бліці, срібний призер у швидкій грі. Також срібну нагороду везе додому Максим Шаров (юніори, класична гра). Бронзові медалі вибороли Богдан Панченков (юніори, класична гра та бліц) і той-таки Максим Шаров (швидка гра).

У загальнокомандному заліку чемпіонату збірна України посіла третє місце.

Одразу після повернення на Батьківщину наша команда почала підготовку до чергових змагань: уже 1-го серпня у Дніпродзержинську стартує чемпіонат світу серед юнаків та дівчат з європейського варіанту гри – шашок-100.

А у вересні-жовтні спортсмени зможуть взяти участь у відбірному онлайн-турнірі на Всесвітні інтелектуальні ігри, що пройдуть наприкінці року у столиці Китаю Пекіні. Деталі – на сайті worldmindgames.net.

{social}

{iarelatednews articleid=»960″}

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *