12 нагород українців на WAKO K-1 European Cup

kickboxing_cupofeurope_k-1_prague_ljashenkoУ цей уїк-енд в Празі (Чехія) розіграли Кубок Європи з кікбоксингу в розділі К-1. Збірна України на високому рівні провела ці змагання, відзначившись в усіх вікових групах. Підсумок виступу – 12 відзнак.

У чоловічому дорослому турнірі перемогу на чеському ринзі здобули Яніс Ляшенко (на фото), Орфан Сананзаде, Роман Головатюк. У фіналі 81 кг Ляшенко здолав поляка Аркадіуша Кошубу, у вазі 63,5 кг Сананзаде протистояв господар Ян Голец, а в категорії понад 91 кг Головатюк був сильнішим за чеха Маріана Тума.

Ще одним українським фіналістом КЄ в Чехії був Віталій Дубіна, однак він поступився представнику Ізраїля Ітаї Гершону і став срібним призером змагань в 71 кг.

Бронзовими призерами чоловічого турніру стали Віталій Мануйленко (60 кг), Валентин Колибенко (75 кг) та Станіслав Войтенко (86 кг).

В юніорський частині змагань наші представники двічі піднімалися на найвищу сходинку. Ярослав Сабар у фіналі 63,5 кг переміг Любоша Ванка з Чехії. А серед юніорок найсильнішою в 70 кг стала українка Ілона Ольховик, яка зламала опір француженки Леі Мартіні. Третю сходинку в проколі посіли Дмитро Ковач (81 кг) та Ольга Иванийчук (48 кг).

На турнірі наймолодшої вікової групи відзначився Денис Полець. У хлопців у вазі до 52 кг він виборов третє місце.

Варто додати, що в дорослих змаганнях переможці отримували чемпіонський пояс, володарі срібла – кубок, а треті місця – медалі.

Нещодавно ми писали про чемпіонат України 2016 року з кікбоксингу в розділах К-1, лоу-кік та лайт-контакт, який відбувся в Черкасах.