13 нагород та 2 ліцензії для українських кікбоксерів на ЧЄ

kickboxing-women-high-kickВ Анкарі (Туреччина) відбулася перша частина чемпіонату Європи з кікбоксингу WAKO. Більше тисячі спортсменів з 36-ти країн континенту боролися за медалі у трьох розділах програми: лайт-контакт, лоу-кік та К-1. Розділ лоу-кік буде представлений на Всесвітніх іграх з єдиноборств у Санкт-Петербурзі наступного року (4 вагові категорії: 3 у чоловіків і 1 у жінок), тож тут дуже важливо було потрапити до четвірки найкращих.

За результатами ЧЄ маємо дві ліценції на SportAccord Combat Games. Їх здобули Дмитро Кирпань з Миколаєва, який став чемпіоном у вазі до 81 кілограму, та Володимир Демчук з Житомира, бронзовий призер категорії до 67 кг.

Усього ж на рахунку нашої збірної 13 медалей – 4 золоті, 5 срібних, 4 бронзові.

Окрім Дмитра Кирпаня, чемпіонами Європи стали Катерина Соловей (Івано-Франківськ; лайт-контакт, до 55 кг), Наталія Мартюхіна (Донецька область; лоу-кік, до 60 кг) та Дмитро Безверхий (Київ; лайт-контакт, до 57 кг).

Срібні медалі вибороли Людмила Беляєва (Київ; лайт-контакт, до 50 кг), Костянтин Деморецький (Дніпропетровськ; лайт-контакт, до 63 кг), Ігор Кадр (Харків; лайт-контакт, до 74 кг), Олександр Желепа (Київ; лайт-контакт, до 93 кг) і Юрій Зубчук (Київ; лоу-кік, до 86 кг).

Бронзовими призерами змагань стали уже згаданий ліцензіат Всесвітніх ігор з єдиноборств Володимир Демчук, Надія Хаєнок (Донецька область; лоу-кік, до 56 кг), Антон Зубов (Черкаси; лайт-контакт, до 69 кг) та Едгар Саркісян (Харків; лоу-кік, до 91 кг).

Друга частина чемпіонату Європи проходитиме з 24-го листопада до 2-го грудня в Бухаресті (Румунія). Розігруватимуться ліцензії на Combat Games у розділах фул-контакт і семі-контакт.