Пацура Віталій та Нагорна Вікторія стали володарями Кубку України з пулу 14+1

В Києві відбувся Кубок України з більярдного спорту з виду програми: пул 14 + 1. Через верхню сітку за олымпыйською системою очікувано вийшли Пацура Віталій, Скворцов В’ячеслав, Руденко Микита та Клєстов Андрій. Через нижню сітку місце в плей-офф собі знайшли Митько Артур, Гара Олександр, Каляєв Данило та Касьянов Олександр.

У чвертьфіналах Пацура Віталій в напруженому матчі обіграв Касьянова Олександра (50:37), Скворцов В’ячеслав за дві впевнені серії виграв у Гари Олександра (50: 4), Клєстов Андрій здобув перемогу над Митько Артуром (50:12), а Каляєв Данило виявився сильнішим за Руденка Микиту (50:33).

У півфінальних поєдинках Пацура Віталій не пустив до фіналу Скворцова В’ячеслава (75:41), а Клєстов Андрій поступився Каляєву Данилу (75:38).

У фіналі впевнену перемогу здобув Пацура Віталій, за дві серії набрав переможні 75 очок, підсумковий рахунок зустрічі 75:8.

У дівчат в півфіналах Нагорна Вікторія обіграла Сіранчук Дарину (50:7), а Жигайлова Любов виграла у наймолодшої учасниці змагань, Шляпнікової Ірини (50:9), яка продемонструвала на турнірі відмінний результат, вигравши свою першу в кар’єрі бронзову медаль. У фіналі чергове золото до своїх трофеїв додала Нагорна Вікторія (75:57).

Вітаємо спортсменів та бажаємо подальших успіхів!

Прес-служба Спортивного комітету України

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *