14 золотих на 3-му етапі КС-2017 з підводного плавання

finswimming_worldcup-2017_polandНещодавно в Ольштині (Польща) пройшов третій етап Кубку світу з підводного плавання 2017 року. З-поміж 360 учасників з 16 країн виступали й наші представники, які за підсумками турніру вибороли 27 відзнак.

14 разів українці піднімалися на найвищу сходинку п’єдесталу пошани. «Золотими рибками» збірної України стали Єлизавета Вакарева та Катерина Дєлова. На двох вони вибороли 7 відзнак найвищого ґатунку. До речі, Катерина Дєлова була найрезультативнішою в наших лавах і на попередньому етапі Кубку світу, який приймало італійське місто Ліньяно-Сабб’ядоро.

Також перемоги в Польщі для «синьо-жовтих» здобували Андрій Полтавець, Анастасія Антоняк, а також змішана четвірка в естафеті 4х100м у складі Ксенії Скрипель, Анни Козир, Максима Кухара і Владислава Рубана.

Окрім золота, поповнилася національна скрабничка підводного плавання сріблом та бронзою – п’ять і вісім нагород відповідно. В призах польського етапу КС-2017 фінішували Віталій Сущенко, Олександр Одиноков, Юлія Чумак, Вікторія Уварова, Олексій Захаров, Катерина Кухар.

Зазначимо, що в цьому році головним стартом для більшості неолімпійських дисциплін будуть Десяті Всесвітні ігри. Мультиспортивний турнір, який проводять раз на чотири роки, в 2017 році прийматиме з 20 по 30 липня польський Вроцлав. Україна вже має понад 70 ліцензій на ці змагання, включно з сімома перепустками у підводному плаванні. Іменні ліцензії отримали Анастасія Антоняк, Катерина Дєлова, Юлія Чумак, Ірина Пікінер та Ксенія Скрипель. Також можливість виступити на головному старті чотириріччя випала Світлані Жуковій та Валентині Рєзнік.

Додамо, що вперше за всю історію Всесвітніх ігор Україна зможе побачити виступи наших атлетів. Офіційним транслятором The World Games 2017 став UA:Перший.

Прес-служба Спортивного комітету України

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *