15 нагород привезли українські кікбоксери з Кубку Європи!

Цими вихідними українські кікбоксери захищали честь нашого прапору на чеському етапі Кубку Європи з К-1 за версією WAKO.

На рахунку спортсменів національної збірної 15 нагород (7 золотих, 4 срібних та 4 бронзових), які вони привезли з Праги, виступивши в 11 фіналах (нагадаємо, що в 2016 році WAKO Team здобула 12 відзнак, з яких п’ять найвищого ґатунку).

Яскравим та неочікуваним боєм став фінал серед дорослих у ваговій категорії 67 кг, де за золото бились двоє наших співвітчизників Олександр Українець та Ярослав Сабар. Цьогорічним володарем кубку став Олександр, але варто зазначити, що ще минулого року Ярослав виступав в юніорах у ваговій категорії до 63, 5 кг, де здобув золоту нагороду. Також, на п’єдесталі пошани серед призерів в.к. 67 кг був і Дмитро Русецький, який виборов бронзу.

Половину призового подіуму зібрали наші спортсмени в дорослому турнірі у вазі до 75 кг. Дмитро Бєднін став володарем золота, а Владислав Тюрменко зумів виграти бронзу.

Непереможним залишається на чеському рингу Роман Головатюк (в.к. понад 91 кг). Роман у фінальному двобої подолав свого суперника Міхал Блавджєвіч з рахунком 3:0 та піднявшя на навищу сходинку п’єдесталу пошани.

Володарем кубку також став Юрій Зубчук (в.к. 81 кг), який теж бився у фіналі з польським кікбоксером та подолав суперника з рахунком 3:0.

Бронзові нагороди доклали до загальної скарбнички Ілля Ткачук (в.к. 63,5 кг) та Владислав Фостенко (в.к. 81кг).

Юніорський турнір приніс нам по три золотих та срібних відзнаки. Свої «золоті» сутички виграли Іван Рус (в.к. 42 кг), Ярослав Григор’єв (в.к. 57 кг) та Святослав Гасюк (в.к. 71 кг). Віце-чемпіонами Кубку Європи 2017 стали Анастасія Ткачук (в.к. 50 кг), Ян Володін (в.к. 67 кг) й Артем Ластовченко (в.к. 86 кг).

«Всі спортсмени гідно представили Україну, кожен спортсмен виступив дуже добре. Задоволена й тим, що в цьому році вдалося покращити минулорічний результат – і за кількістю, і за якістю. Попереду дорослий Чемпіонат світу, тож вже думками там» — прокоментувала виступ українців президент Федерації кікбоксингу України WAKO Ольга Павленко.

Однак Україна була представлена не лише серед спортсменів. Честь представити українських рефері мав суддя міжнародної категорії Юрій Зубов.

Змагання в Празі завершилися, а ми готуємося до нових подій. Найближчим міжнародним і водночас головним стартом сезону буде Чемпіонат світу з кікбоксингу WAKO серед дорослих, який прийматиме Будапешт (Угорщина) з 4 по 12 листопада 2017 року.