16 нагород узяли українці на чемпіонаті Європи з плавання в ластах серед юнаків

altУ місті Мішкольц, що в Угорщині, відбувся уже 13-й чемпіонат Європи з плавання в ластах серед юнаків. Узяла в ньому участь і збірна команда України.
Змагання було поділено на два відділення. Перше – це виступи у басейні на дистанціях від 50 до 1500 метрів, друге – на відкритій акваторії (озері) у містечку Некладхаза, неподалік Мішкольца. 
Варто відзначити високу якість організації змагань. Вже вкотре чемпіонати проходять в Угорщині, і з кожним разом рівень організації росте. Також не оминути увагою місце проведення турніру – олімпійський басейн «Вароші», сучасний спортивний комплекс, який побудували нещодавно. На жаль, Україна таких новобудов поки не бачила.
Виступ українських юнаків сміливо можна назвати вдалим, адже наші плавці посіли 3-тє загальнокомандне місце, пропустивши вперед тільки представників Росії та Греції. Наші збірники завоювали 4 золоті, 6 срібних та 6 бронзових медалей. 
Найбільш результативно відпрацювала київська спортсменка Євгенія Олейникова (тренер – Чекоданова Н.В.), в активі якої три золоті та дві бронзові нагороди та вперше виконаний норматив Майстра спорту України міжнародного класу. 
Також відмінний рівень підготовки продемонструвала інша представниця столиці – Антоняк Анастасія (тренер Альошков О.В.). Її здобуток – одна золота, одна срібна та дві бронзові нагороди. 
Також порадували своїми виступами Дерев’янко Інна, Ляшук Антон (який також вперше виконав норматив Майстра спорту), Благодір Роман, Максимов Євген, Бартик Богдана, Печена Валерія, Мних Богдан (норматив Майстра спорту України), Возний Дмитро, Марків Євген, Стапанчук Євген, Гавринюк Карина (відтепер також Майстер спорту України), Шестаков Богдан та Бовтрюк Сергій. Загалом усі наші представники повернулися зі змагань з медалями різного ґатунку!
{social}
{iarelatednews articleid=»407,399,387,360,354,255″}

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *