17 нагород здобули українські спортсмени на ЧС з традиційного ушу!

В китайському місті Емейшань провінції Сичуань відбувся VІІ Чемпіонат світу з традиційного ушу, який відрізняється розширеною програмою змагань та не обмежує кількість представників від країн.

Змагання зібрали понад 1500 учасників з 59 країн планети. Україну представляли 20 кращих українських спортсменів з Київської, Донецької, Львівської, Одеської, Дніпропетровської, Запорізької, Харківської областей та міста Києва.

Не дивлячись на далекий та складний переліт, різницю в часі та гостру традиційну кухню, українці дуже вдало виступили та привезли на Батьківщину 17 нагород, з них: 6 золотих, 7 срібних та 4 бронзових.    

Серед групових змагань українська збірна виборола чемпіонські титули у двох видах програм: дуйлянь, постановочний поєдинок одного спортсмена проти двох озброєних спортсменів, та групові виступи де збірна команда України протягом 4 хвилин виконували певну композицію, яка складалась з регламентованих технічних прийомів з мечем, де оцінюється правильність, синхронність, швидкість, сила, наповненість та композиція.

Варто зазначити, що під час командних змагань українців підвела техніка і виступати довелось без музичного супроводу. Тут маємо нагоду відзначити безцінний внесок тренера Андрія Коваля, який тренував практично всю команду, тож навіть акапельно українці зуміли вразити суддів та завоювати чемпіонське золото!

Серед індивідуальних змагань найкраще виступили фаворити: Ганна Терещенко, Людмила Темна, Роман Рева, Артем Суонг, Юдін Богдан та львів’янин Андрій Фегецин, який вдало дебютував на чемпіонаті світу в Казані.

Андрій став абсолютним чемпіоном та доклав до скарбниці одразу 2 золоті медалі в індивідуальних видах програм: з довгою зброєю та без зброї. А також він увійшов до складу команд у групових змаганнях (дуйлянь та командні змагання), які принесли Україні золото.

«Останнім часом українське ушу стало професійніше. Ми почали щільніше працювати з наукою та базою даних. Також, окрім самих тренувань та відпрацювання техніки ми почали більше уваги звертати на харчування спортсменів та їх реабілітацію. Наприклад, Андрій Коваль водить своїх підопічних на процедури масажу та до кріокамери.

Вирушаючи на змагання, ми ніколи не зважуємо можливі результати, ми просто готуємось по-максимуму і завжди готові вийти на килим та викластись на повну. Коли ми знаємо, що наступні змагання відбуватимуться в країні з іншим часовим поясом, ми враховуємо це під час підготовки. Тоді наші тренування починаються о 5 годині ранку. Це дійсно важко, але перемога не може дістатись легко. І знаєте, коли «десь там» піднімається український прапор та грає український гімн – це дуже важливо. Це означає, що Україна не просто жива, ми маємо потужне бажання та сумління бути найкращими» — зазначає президент Української федерації ушу Олег Чуканов.

Зараз спортсмени відпочивають. Міжнародний календар завершився, а наступний вітчизняний турнір – Фінал Кубку України – відбудеться 15 грудня у Львові.

Вітаємо спортсменів та їх тренерів та бажаємо подальших перемог!

Прес-служба Спортивного комітету України

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *