Збірна України з армреслінгу виборола 18 нагород ЧМ у Малазії

armЗ 26 вересня по 4 жовтня в малазійський столиці Куала-Лумпур проходила світова першість з армреслінгу серед дорослих, ветеранів, юніорів та юнаків. Українські спортсмени вибороли 18 медалей, з яких 7 золотих, 3 срібних та 8 бронзових.

По три нагороди найвищого гатунку до командної скарбнички поклали дорослі та юніори.

Першою чемпіонський титул у Малазії завоювала Вікторія Ілюшина з Харкова. У вазі до 55 кг вона виграла два золота й стала 15-кратною чемпіонкою світу.

Третє «доросле» золото для збірної отримав рівнянин Олег Жох. У 80 кг на лівій руці він вп’яте поспіль виграв планетарний форум.

Єдине срібло серед дорослих спортсменів виборов харків’янин Дмитро Безкоровайний (в 55 кг на лівій руці). За крок до 14-ї золотої нагороди в кар’єрі його зупинив представник Грузії.

Бронзові відзнаки на рахунку Айдера Алидинова з Криму (до 100 кг) та двох киян – Антона Калязина (110 кг) та Ірини Рожещенко (до 80 кг).

Вперше на найвищій сходинці ЧС опинилися юніори Ленур Катаєв та Ксенія Безугла. Представник кримського півострова здобув золото та срібло у вазі 80 кг, а полтавчанка показала подібний результат у категорії 65 кг. Юніорський ЧС підкорився й Анастасії Гончаренко з Криму. Вона виборола золото та бронзу в 50 кг.

Спортсмен з Вінниці Дмитро Пастух посів третю сходинку в категорії понад 90 кг.

У програмі юнаків до 18 років наші атлети Аліна Костик та Богдан Резниченко зібрали бронзовий врожай. Представниця Дніпропетровська відзначилася у 65 кг, а луганський спортсмен у 70 кг.

Серед ветеранів киянин Владислав Дзисяк вперше посів перше місце в категорії до 70 кг, а Євген Гуленок із Сум виборов бронзу у надважкій вазі +100 кг.

На чемпіонаті світу з армспорту в Малазії цьогоріч зібралися понад 800 спортсменів з більш ніж 50 країн.

У наступному році світову першість прийматиме Болгарія.