ІІ Всесвітні ігри з єдиноборств: 100 днів до відкриття

combat-games-kickboxingЧерез 100 днів, у п’ятницю 18-го жовтня, у російському Санкт-Петербургу відкриють ІІ Всесвітні ігри з єдиноборств (SportAccord World Combat Games). На трьох спортивних майданчиках виступлять 1397 спортсменів зі 120-ти країн, які змагатимуться у 15-ти видах спорту.

Як розповів керівник Дирекції Всесвітніх ігор з єдиноборств Павло Журавльов, підготовка до головної події осені йде за планом – немає причин хвилюватися.

«Загалом ми дотримуємося графіку. Десь є невелике відставання, десь, навпаки, ми йдемо з випередженням. Основні проблеми, пов’язані з підготовкою до Ігор, практично вирішені: арени визначені, квитки надійшли у продаж, федерації проводять відбіркові змагання, місто активно допомагає в інформуванні жителів – сказав Павло Журавльов – Combat Games – це не тільки спортивний захід, але й велика культурна програма. Ми проводимо Ігри наприкінці жовтня, коли туристичний сезон в Петербурзі добігає кінця. Значить, у нашого глядача буде можливість без штовханини відвідати всі великі культурні об’єкти Північної столиці».

Серед низки соціальних і культурних акцій під час Ігор пройде І Міжнародна виставка «Бойові мистецтва і спортивні єдиноборства у сучасному світі». В межах виставки організатори планують розповісти історію бойових мистецтв, провести різноманітні семінари, представити міжнародні федерації.

Нагадаємо, у програмі ІІ Всесвітніх ігор з єдиноборств представлено 15 видів спорту, олімпійських та неолімпійських. Це сумо, карате, самбо, Муей-Тай, сават, кендо, фехтування, кікбоксинг, дзюдо, ушу, айкідо, джиу-джитсу, таеквондо, бокс і боротьба (зокрема, панкратіон і боротьба на поясах).

{social}

{iarelatednews articleid=»1488,1454,1413,1397,1350″} 

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *