ІІ Всесвітні ігри з єдиноборств: квитки уже в продажу

muaythay-combat-gamesЗ 18-го до 26-го жовтня у російському Санкт-Петербургу пройдуть ІІ Всесвітні ігри з єдиноборств (SportAccord Combat Games) – найбільш престижні і вагомі змагання у світі любительських спортивних єдиноборств та бойових мистецтв.

Напередодні у продаж надійшли квитки на цей мульти-спортивний турнір – усі охочі можуть купити білет і на власні очі побачити найсильніших бійців у дії. Тим паче, добратися до Санкт-Петербурга з України набагато легше, ніж до Китаю, де проходили перші Всесвітні ігри з єдиноборств.

Ціни на перепустки коливаються від 50 до 5 000 рублів (діліть на чотири – і отримаєте ціни у гривнях).

Першими у продаж надійшли квитки на відвідування яскравої і барвистої, як обіцяють організатори, церемонії відкриття змагань. Вона пройде 18-го жовтня в «Льодовому Палаці». Початок о 19:30 (за київським часом).

Планується, що упродовж восьми днів проведення Всесвітніх ігор з єдиноборств їх відвідають 200 000 уболівальників. Середня вартість квитка складатиме близько 300-800 рублів.

Купити квитки можна на сайті mycombat.org, попередньо зареєструвавшись. Найближчим часом у продажу з’являться білети безпосередньо на змагання.

Нагадаємо, у програмі II SportAccord Combt Games буде представлено 15 видів спорту, як олімпійських, так і неолімпійських. Це айкідо, бокс, фехтування, дзюдо, джиу-джитсу, карате, кендо, кікбоксинг, таїландський бокс Муей-Тай, самбо, сават, сумо, таеквондо, боротьба та ушу. Крім того, оргкомітет змагань обіцяє насичену культурну програму.

{social}

{iarelatednews articleid=»1454,1413,1397,1350″} 

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *