ІІ Всесвітні ігри з єдиноборств: підготовка йде за планом

sumo-world-combat-games-Yevhen-Kozlyatin-1У Санкт-Петербурзі відбувся круглий стіл з питань організації та проведення II Всесвітніх ігор з єдиноборств.

SportAccord World Combat Games-2013 проходитимуть з 18-го до 26-го жовтня. В Санкт-Петербурзі можна буде побачити еліту світового спорту. У місті на Неві очікують близько півтори тисячі спортсменів, які змагатимуться у 15-ти видах спорту – як олімпійських, так і неолімпійських.

«Зараз розгорнулася неабияка боротьба за участь у наших змаганнях, яку можна порівняти з Олімпіадою та Універсіадою, – говорить керівник дирекції ІІ Всесвітніх ігор з єдиноборств Павло Журавльов. – Я переконаний, що ми на обдуримо очікувань спортсменів. Адже для багатьох з них Всесвітні ігри бойових мистецтв – одна з найважливіших подій у кар’єрі. Зрозуміло, що всі сили майбутніх учасників кинуті на підготовку саме до цього турніру».

У порівнянні з першими Іграми, що пройшли у 2010-му році в Пекіні, до програми фестивалю єдиноборств і бойових мистецтв включено фехтування. Крім того, вперше широкому колу глядачів буде представлений французький бокс сават. Також на World Combat Games будуть представлені айкідо, бокс, джиу-джитсу, дзюдо, карате, кендо, кікбоксинг, самбо, спортивна боротьба, сумо, таїландський бокс Муей-Тай, таеквондо, ушу.

Змагання пройдуть на трьох майданчиках – СКК «Петербурзький» (тут заплановано змагання з дзюдо, айкідо, боротьби, сумо, фехтування і кендо), ПС «Ювілейний» (кікбоксинг, тайський бокс, бокс, джиу-джитсу, сават) та СК « Спартак »(таеквондо, ушу, карате та самбо). Втім, остання з перерахованих арен поки ще не введена в дію. Остаточне рішення буде прийнято у квітні цього року, коли державна комісія, а також комісії «СпортАккорду» та міжнародних спортивних федерацій встановлять, чи влаштовує їх ця спортивна споруда з технічної точки зору.

Церемонія відкриття Всесвітніх ігор бойових мистецтв пройде в Льодовому палаці. Керівник дирекції «СпортАккорд» зазначив, що на трибунах спортивних споруд Північної столиці чекають не тільки жителів міста, а й уболівальників з інших регіонів Росії, а також з-за кордону.

«Ми хочемо наш захід зробити максимально відкритим для тих, хто цікавиться єдиноборствами, – сказав Павло Журавльов, – Спробуємо залучити близько 20 тисяч уболівальників з-за меж Петербурга. Це наша велика мета. Сподіваємося, що таке завдання ми виконаємо. Це дуже корисно з точки зору економіки та інвестицій у розвиток міста».

Організатори II Всесвітніх ігор з єдиноборств планують пустити у продаж 300 тисяч квитків.

за матеріалами worldcombatgames.com

{social}

{iarelatednews articleid=»1372,1350″}

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *