ІІ Всесвітні ігри з єдиноборств: запрошуємо на прес-конференцію

Прес-анонс

world-combat-games-logo17 жовтня 2013 року о 13:30 у конференц-залі Міністерства молоді та спорту (м. Київ, вул. Еспланадна, 42, ІІ поверх) відбудеться прес-конференція, що присвячена участі збірної України у ІІ Всесвітніх іграх з єдиноборств (SportAccord World Combat Games). Вони проходитимуть з 18 до 26 жовтня 2013 року в Санкт-Петербурзі, Росія.

Всесвітні ігри з єдиноборств – це міжнародні комплексні змагання з найбільш рейтингових і видовищних бойових мистецтв і єдиноборств, як олімпійських, так і неолімпійських.

SportAccord World Combat Games – головні бійцівські змагання планети, де зберуться найкращі з найкращих, спортсмени, які пройшли ліцензійні відбори на світових та континентальних чемпіонатах.

І Всесвітні ігри з єдиноборств з величезним розмахом і резонансом пройшли у 2010-му році у столиці Китаю Пекіні. Оргкомітет Ігор у Санкт-Петербурзі обіцяє ще вище підняти планку, готує для гостей не тільки спортивну, але й обширну культурну програму.

Буде представлено 15 видів бойових мистецтв і єдиноборств: айкідо, бокс, боротьба (панкратіон та боротьба на поясах Алиш), карате, ушу, дзюдо, самбо, кікбоксинг, сумо, французький бокс сават, таїландський бокс Муей-Тай, таеквондо, джиу-джитсу, кендо і фехтування.

Буде розіграно 135 комплектів медалей, за які суперничатимуть 1350 спортсменів з 98-ми країн. Трансляції з трьох спортивних арен вестимуться на 50 країн світу.

У складі збірної України виступить 52 атлета у 12-ти видах спорту.

На прес-конференції будуть присутні:                  

         Міністр молоді та спорту України Равіль Сафіуллін;

         Президент Спортивного комітету України Ілля Шевляк;

         Чемпіон Всесвітніх ігор з джиу-джитсу Іван Настенко;

        Чемпіон світу, чемпіон І Всесвітніх ігор з єдиноборств з кікбоксингу Костянтин Деморецький;

         Найкращий боксер «Меморіалу Макара Мазая-2013» Олександр Гречиха.

Акредитація і додаткова інформація для за телефоном: (063) 937 52 79.

Запрошуємо до участі!

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *