20 липня святкуємо разом Міжнародний день шахів

chess_world_dayУ середу, 20 липня, у світі в 51-й раз відзначатимуть Міжнародний день шахів. З нагоди шахового свята Спортивний комітет України та Федерація шахів України організовує захід, в програмі якого заплановані сеанс одночасної гри і традиційний турнір з шахів (бліц) серед аматорів. Найкращих гравців буде відзначено цінними призами від організаторів.

Захід розпочнеться об 11 годині в шаховій альтанці парку ім. Тараса Шевченка. Варто відзначити, що під час сеансу одночасної гри любителі шахів зможуть помірятися силами з міжнародними гросмейстерами. Участь у святковій події візьмуть майстер ФІДЕ серед жінок Юлія Осьмак та гросмейстер Володимир Сергеєв.

Якщо у вас виникло бажання взяти участь в сеансі одночасної гри та аматорському турнірі, не забудьте зареєструватися. Заповнену довідку про себе, в якій потрібно вказати прізвище, ім’я, по-батькові, вік, спортивну кваліфікацію (якщо така є), захід, в якому ви бажаєте взяти участь: «сеанс» або «турнір», та контактний телефон, надсилайте на sportcomua@gmail.com. Також ви можете отримати інформацію за телефоном (044) 289-74-07. Участь у заході – безкоштовна.  

Зауважимо, реєстрація припиниться у вівторок, 19 липня, о 18:00 (за наявності вільних місць).

Довідка. 20 липня 1924 року була започаткована Міжнародна федерація шахів (ФІДЕ), яка в 1966 році ініціює створення міжнародного свята, присвяченого грі в шахи. Подія відзначається майже в 200 країнах світу, а традиція святкування закладена ЮНЕСКО. З 2012 року в нашій державі 20 липня також відзначають День шахів в Україні.

Прес-служба Спортивного комітету України

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *