20 медалей для України на юнацькому ЧС

muay-thai-youth-world-champ-ukrainian-teamЧемпіонат світу з таїландського боксу Муей-Тай серед дітей та юніорів завершився у Стамбулі (Туреччина), і завершився з блискучими показниками збірної України: 20 наших спортсменів із 27-ми повертаються додому з медалями.

У змаганнях найбільш юних учасників чемпіонату (10-11 років), де заборонені будь-які удари в голову, українці взяли 4 золоті медалі. Їх у впертій, по-дитячому азартній боротьбі виграли Олександр Яско (30 кг), Кирило Додонов (42 кг), Владислав Піддубченко (45 кг) та Єгор Скурихін (51 кг).

Чемпіонами світу в наступній віковій групі (12-14 років), де змагання також відбуваються за дитячими правилами (без ударів в голову) стали наші Олег Бесп’ятий (33 кг), Дмитро Курочкін (42 кг), Сергій Радов (45 кг), Микита Аблез (48 кг) і Дмитро Лебедєв (57 кг). Дві бронзи до командної скарбнички додали Валентин Кондратюк (51 кг) та Варвара Ховратович (до 42 кг).

У змаганнях юніорів (15-17 років), де глядачі могли побачити справжній таїландський бокс у всій красі і з використанням всього технічного арсеналу, українські спортсмени здобули 3 золоті нагороди. Роман Вагилевич (51 кг) вже в першому раунді фінального протистояння з росіянином Артемом Ікторовим ударом ногою в голову відправив суперника у нокдаун, і зрештою впевнено довів бій до перемоги. Натомість Олег Гута (42 кг) й Артем Яценко (57 кг) провели важкі і в’язкі двобої з непередбачуваним результатом, та все ж були трішки кращими за візаві і заслужено взяли золото. Срібні нагороди вибороли Анатолій Данилюк (63,5 кг), Дмитро Олійник (67 кг), Максим Вялов (75 кг) і Анастасія Шармонова (60 кг); бронзові – Владислав Ярмак (60 кг) і Леонід Коган (+81 кг). 

{social}

{iarelatednews articleid=»1421,1384″}

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *