Обрано найкращих спортсменів-неолімпійців 2013 року


zirky_vsi6-го квітня в Україні вперше відзначали «Міжнародний день спорту заради Розвитку та Миру». Це свято започаткувала Генеральна Асамблея ООН 23-го серпня минулого року. Україна, як одна з провідних спортивних держав світу, не могла залишитися осторонь. Спеціально до цього дня Спортивний комітет України приурочив церемонію нагородження найкращих спортсменів-неолімпійців за підсумками 2013-го року «Зірки спортивного року».

Внутрішні цінності спорту, такі як командний дух, чесність, дисциплінованість, повага до суперника і правил гри, приймаються у всьому світі і, власне, повинні сприяти зміцненню солідарності, соціальної згуртованості та мирного співіснування.

Для України ці тези сьогодні звучать як ніколи актуально. І спорт – це один з тих інструментів, що допомагають нам поширювати ідеї миру, здійснювати соціальні перетворення і просуватися вперед. Питання миру, на жаль, стало надзвичайно актуальним для України. Під час бурхливих подій останніх місяців наші спортсмени довели, що мають не лише високу виконавську майстерність, але й чітку громадянську позицію.zirky_wushu

В межах церемонії «Зірки спортивного року» відбулася презентація відео-ролику «Єдина Країна/Единая Страна» за участі видатних спортсменів-олімпійців, паралімпійців та представників неолімпійських видів спорту.

Щодо самого нагородження, то почесні гості церемонії – президент спортивного комітету України Ілля Шевляк, президент Національного паралімпійського комітету Валерій Сушкевич, віце-президент Національного олімпійського комітету, президент фізкультурно-спортивного товариства «Динамо» Віктор Корж, перший заступник Міністра молоді та спорту України Андрій Вишняк та генеральний директор державного концерну «Спортивні арени України» Сергій Сімак – вручили відзнаки переможцям:

          у номінації «Організатор року» – Всеукраїнська Федерація танцювального спорту;

          у номінації «Соціальна ініціатива року» – Всеукраїнський благодійний фонд «Дитячі Шахи»;

          у номінації «Меценат року» – мережа фітнес-клубів «Спортленд»;

          у номінації «Сенсація року» – Дар’я Ковальова (чемпіонка Всесвітніх ігор з боулінгу);

          у номінації «Команда року» – жіноча збірна України з ушу (чемпіонки світу Ганна Дербеньова, Мирослава Мала, Тетяна Кондратьєва);

          у номінації «Тренер року» – Сергій Чередниченко (головний тренер збірної України з панкратіону);

          у номінації «Спортсменка року» – Лариса Соловйова (пауерліфтинг), чемпіонка і рекордсменка світу, переможниця Всесвітніх ігор з неолімпійських видів спорту;

          у номінації «Спортсмен року» – Іван Настенко (джиу-джитсу), чемпіон Європи, переможець Всесвітніх ігор з неолімпійських видів спорту. 

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *