Марія Буйок очолила рейтинг найкращих самбістів України 2015 року

buyokФедерація самбо України склала підсумковий рейтинг 2015 року, за результатами якого виокремила десятку найсильніших самбістів України. Найвагоміші досягнення виявилися в представниць прекрасної половини людства. Саме вони, можна сказати, окупували першу трійку списку, залишивши позаду чоловіків.

Очолила цей список Марія Буйок (-52 кг). Представниця Чернігівської області стала чемпіонкою світу, Європи, України та володаркою національного Кубку в минулому році.

Друга позиція за Наталією Смаль (-72 кг). Переможниця ЧС, ЧЄ та ЧУ також представляє Чернігівщину.

Першу трійку замикає Олена Сайко —(64 кг). Спортсменка з Івано-Франківська/Львівщини здобула на міжнародній арені-2015 «світову» бронзу, срібло І Європейських ігор та «континентальне» 3-є місце. В Україні вона була непереможеною на національній першості та кубкових змаганнях.

Анатолій Волошинов (-100 кг, бойовий розділ) з Одещини посідає найвищу сходинку серед представників чоловічої статі – це 4 місце в цьому рейтингу. Він став срібним призером планетарного форуму, а також переміг на континентальній та національній першості.

Рівненщина представлена Богданом Бабенко (-57 кг, бойовий розділ), який увійшов до топ-5 найкращих самбістів України за підсумками 2015 року. Він був другим на ЧС та ЧУ і третім на ЧЄ та КУ.

Другу п’ятірку відкриває Сергій Чорний (-52 кг, бойовий розділ) з Києва. На шосту сходинку він зміг піднятися завдяки успіхам на чемпіонаті світу (3 місце), чемпіонаті Європи (2 місце), чемпіонаті України (1 місце) і Кубку України (1 місце).

Ще один спортсмен із Рівненщини Вадим Бурчак (-74 кг, бойовий розділ), який виграв Всеукраїнські ігри єдиноборств-2015, став сьомим у рейтингу ФСУ. У минулому році чемпіон UCG-2015 здобув бронзу ЧС і ЧЄ, а також став найкращим на ЧУ і КУ.

Максим Риндовський (-82 кг, бойовий розділ) з Києва посідає 8-у позицію. На його рахунку в 2015 році третя сходинку п’єдесталу пошани світового форуму, друга – континентальних змагань, перша – національних.

Передостанню позицію в топ-10 займає Ярослав Ритко (-100) з Миколаївщини. За плечима Ярослава здобутки на найвагоміших турнірах у світі самбо – на ЧС (бронза), ЧЄ (броза) і ЧУ (золото).

Ще одна представниця жіночої половини самбо окреслює межу найкращої десятки самбістів України. Олеся Савчук (-56 кг) з Київщини може похвалитися місце у топ-5 на Чемпіонаті світу, бронзою на Чемпіонаті Європи і двома золотими нагородами на Чемпіонаті України та Кубку країни.

Прес-служба Спортивного комітету України

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *